هزینه های سمینار شامل موارد زیر می باشد:

الف: حق ثبت نام انجمن شیمی ایران

                                                                      

نحوه پرداخت حق ثبت نام انجمن شیمی ایران 

شرکت کنندگان  لازم است  حق ثبت نام را طبق جدول ارائه شده به نام انجمن شیمی ایران از طریق درگاه اینترنتی 

 

https://www.ics.ir/Services/detail/2024/

 

 واریز نمایند و تصویر فیش واریز شده یا (تصویر فیش  پرداخت انلاین ) را از طریق منوی مدیریت هزینه ها - بار گذاری فایل‌های  پرداخت 

در وبسایت بیست و یکمین کنفرانس شیمی فیزیک انجمن شیمی ایران بار گزاری نمایند. 

جهت دریافت تاییدیه پرداخت از انجمن شیمی ایران با دبیرخانه انجمن به شماره‌های 02188808066 و 02188908259 تماس حاصل فرمائید. بدیهی است که پس از تایید پرداخت در وبسایت کنفرانس می‌توانید نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایید.

نکته مهم

اعضای محترم انجمن شیمی ایران تنها در صورت ارائه گواهی معتبر (مبنی بر فعال بودن عضویت خود در انجمن شیمی ایران، امکان استفاده از تخفیف اولیه ثبت نام می باشند.) برای دریافت این گواهی می توانید با انجمن شیمی ایران تماس حاصل نموده و از طریق پست الکترونیک، گواهی عضویت خود را دریافت نمایند. خواهشمند است بر اساس مبالغ فوق که به تایید هیات مدیره انجمن شیمی ایران رسیده است، اقدام فرمایید.

فیش بانکی انجمن با عبارت «مربوط به هزینه های ثبت نام بیست و یکمین سمینار شیمی فیزیک ایران» ارائه اصل کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و کارت عضویت انجمن شیمی برای اعضای انجمن در روز پذیرش همایش الزامیست. و همچنین همراه داشتن اصل رسید بانکی و کارت شناسایی در روز پذیرش همایش الزامیست. این هزینه مستقیما به حساب انجمن شیمی واریز می گردد و حتی افرادی که کارت عضویت انجمن شیمی را دارند ملزم به پرداخت این هزینه جهت ارائه مقاله در این کنفرانس می باشند. این هزینه در صورت پذیرش یا عدم پذیرش مقاله غیر قابل استرداد می باشد.

 

ب-هزینه شرکت در سمینار

 

   

  • هزینه همراه شامل پذیرایی بین جلسات و ژتون نهار برای 15 الی 17 شهریور و ژتون شام برای 15 و 16 شهریور می‌باشد. 

       (بدلیل محدودیت فضای سالن‌های  کنفرانس، دبیرخانه کنفرانس از پذیرش همراهان محترم در سالن‌های سخنرانی معذور است )

 


طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان