مرحله‌ی نخست:

جهت شرکت در «بیست و یکمین سمینار شیمی فیزیک انجمن شیمی ایران» ابتدا وارد صفحه اصلی سایت شده و از طریق لینک «ثبت نام در سمینار» اقدام به ثبت نام در سایت نمایید.

در فرم ثبت نام موارد خواسته شده را با کمال دقت و با توجه به توضیحات ارائه شده برای هر فیلد تکمیل نمایید.

توجه: دانشجویان جهت برخورداری «تخفیف هزینه ثبت نام» مربوطه بایستی علاوه بر اینکه «تصویر کارت دانشجویی» خود را بعد از ورود به پنل کاربری و از بخش ثبت مدارک می نمایند، اصل آن را نیز هنگام پذیرش در سمینار به همراه داشته باشند.

اعضای انجمن شیمی ایران جهت برخورداری از «تخفیف هزینه ثبت نام» بایستی علاوه بر اینکه «تصویر کارت عضویت» خود را همانند روش یاد شده در فرم ارسال می نمایند، اصل آن را نیز هنگام پذیرش در سمینار به همراه داشته باشند.

بدیهی است پذیرش این دسته از شرکت کنندگان منوط به تایید هر یک از موارد فوق توسط سازمانهای مربوطه خواهد بود و در صورت عدم تایید، بعنوان «شرکت کنندگان آزاد» پذیرش خواهند شد.

پس از تکمیل ثبت نام، پیامی مبنی بر تکمیل فرایند ثبت نام از سوی سمینار به صورت پست الکترونیکی برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد که حاوی اطلاعات کاربری شرکت کننده است.

مرحله‌ی دوم:

از آنجایی که امکان ارسال مقاله منوط به تایید «پرداخت حق ثبت نام در انجمن شیمی ایران» توسط مدیر حسابداری سمینار می‌باشد، لذا شرکت کنندگان پس از دریافت پیام تاییدیه ثبت نام در سمینار، بایستی هزینه حق ثبت نام در انجمن شیمی ایران را منحصرا با مراجعه به بانک تجارت پرداخت نمایند و روش دیگر برای پرداخت این هزینه استفاده ننمایند.

شرکت کنندگان لازم است حق ثبت نام در انجمن شیمی ایران  که در بخش (الف) منو هزینه شرکت در کنفرانس توضیح داده شده است از طریق درگاه اینترنتی 

https://www.ics.ir/Services/detail/2024/

 واریز نمایند و تصویر فیش واریز شده یا (تصویر فیش پرداخت انلاین ) را از طریق منو مدیریت هزینه ها -بار گذاری فایل های  پرداخت 

در وبسایت  بیست و یکمین کنفرانس شیمی فیزیک انجمن شیمی ایران بار گذاری نمایند.

جهت دریافت تایید به پرداخت از انجمن شیمی ایران با دبیرخانه انجمن به شماره 02188808066  و 02188908259   تماس حاصل فرمائید. 

 

توجه: مبلغ ثبت نام، نحوۀ واریز و سایر اطلاعات مربوط به هزینه های سمینار از طریق لینک «هزینه های سمینار» قابل مشاهده است.

 

مرحله‌ی سوم:

پس از تایید پرداخت حق ثبت نام در انجمن شیمی توسط مدیریت حسابداری، شرکت کنندگان قادر خواهند بود مقاله یا مقالات خود را از بخش ثبت مقالات پنل کاربری خود اقدام به ارسال و مدیریت مقاله های ارسالی خود نمایند. همچنین فرایند و چرخه‌ی گردش مقالات ارسالی نیز از این بخش قابل رویت است.

 

توجه: عنوان مقاله و نویسندگان بایستی به صورت لاتین درج گردد. مقالات ارسالی بایستی طبق «راهنمای تنظیم و ارسال مقاله» قابل مشاهده از طریق لینک «راهنمایی تنظیم و ارسال مقاله» آماده و ارسال گردند.

 

مرحله‌ی چهارم:

پس از اعلام نهایی نتایج داوری مقالات از طریق پنل کاربری، در صورت پذیرفته شدن مقالات، شخص شرکت کننده بایستی هزینه های شرکت در سمینار و در صورت تمایل هزینه اسکان را طبق اطلاعات صفحه «هزینه های سمینار» از طریق خرید سرویس و خدمات پنل کاربری خود به صورت  آنلاین و با قابلیت پرداخت توسط کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب پرداخت نموده و نسخه چاپی پرداخت خود را هنگام پذیرش به همراه خود داشته باشید تا در صورت نیاز به همکاران بخش پذیرش تحویل دهید.

 

توجه: در واریز وجه ثبت نامی نهایت دقت را داشته باشید و تا چهل و هشت ساعت منتظر تاییدیه پرداخت‌های خود از سوی مدیریت حسابداری بمانید.

 

در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوال، می توانید با «دبیرخانه سمینار» مکاتبه نمایید.

 


طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان